HaRDStyLE GaMiNg kLaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro Dosli Na HaRDStyLeR FoRuM
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Counter Strike 1.6 Tools Pack

Go down 
2 posters
AutorPoruka
FiXeDDDDDD.- 'HaRDStyLeR
Admin
FiXeDDDDDD.- 'HaRDStyLeR


Broj komentara : 35
Join date : 2010-02-09
Mjesto : Hrvatska,Zagreb

Counter Strike 1.6 Tools Pack Empty
KomentarNaslov komentara: Counter Strike 1.6 Tools Pack   Counter Strike 1.6 Tools Pack EmptyThu Feb 11, 2010 9:09 pm

E ovako ,drage moje igracine .LeTs BeGiN :

1. Admins Online - Sa ovim pluginom svi igraci u gornjem ,lijevom uglu ,mogu vidjeti koliko je admina na serveru trenutno ,a mogu i ukucati : say /admins i izbacit ce listu online admina .Link za Download:

Download Admins Online




2. Public Rules - Ovaj plugin prikazuje svakom igracu pravila servera kada se konektuje ..Vi ta pravila mozete edit-ovati preko notepada .Ubacite plugin, otvorite direktorij Valve/cstrike i tu kreirajte fajl "rules.txt" ( Bez navodnika ). Kada kreirate fajl udjite u njega ,i editujte ga ,napisite svoja pravila ili sta vec zelite.

Link za download:

Download Public Rules



3. Colorchat - Omogucuje promjenu boje chata .Link za download:

Download Colorchat


Komande za ovaj plugin su:
colorchat_mode 1,2 ili 3
1--> Crvena boja
2--> Zelena boja
3--> Plava boja



4. Admin Spec Esp - Plugin koji omogucuje adminima na serveru da prate igrace tokom igre ( Ukoliko misle da je igrac citer . ) Link za download :

Download Admin Spec ESP


5. Admins Manager - Ovo je jedan jako jednostavan i koristan plugin .Svi se mucite kada dajete admine nekome "Koji ces pw" "Na koji ces nick" itd. S ovim pluginom te gluposti vam ne trebaju .Jednostavno uradite u 2 koraka : say /adminsmanager ,izaberete igraca kojem zelite dati admina ,i posao je zavrsen ! . Link za download :

Download Admins Manager


6. Amx Super - Plugin sa jako dosta mogucnosti ,kada bih vam nabrajao ne znam kad bih zavrsio . Preporucujem ovaj plugin svima koji se razumiju u cs .Link za download :

Download Amx Super


7. Rs Swearfilter i Swear Replacement - Uz ova dva plugina mozete zaustaviti bezobrazne igrace .Hehe
Hocu reci ,kada neko na chatu napise bezobraznu rijec ,psovku i sl. bit ce kaznjen i nece moci pisati narednih % sekundi .A sa pluginom swear_replacement ,kada neko napise ruznu rijec ,mozete umjesto toga napisati : Ja sam gey ,i umjesto te psovke izbacit ce text : Ja sam gey . Nadam se da ste shvatili . Linkovi za download :

Download Swearfilter
Download Swear Replacement

EtO MaLo O CS !
What a Face
Na vrh Go down
https://hardstyle-gaming.bosnianforum.com
**Player**




Broj komentara : 1
Join date : 2010-02-13

Counter Strike 1.6 Tools Pack Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Counter Strike 1.6 Tools Pack   Counter Strike 1.6 Tools Pack EmptySat Feb 13, 2010 6:16 pm

Very Happy ima plugina koji mi trebaju Very Happy
Na vrh Go down
FiXeDDDDDD.- 'HaRDStyLeR
Admin
FiXeDDDDDD.- 'HaRDStyLeR


Broj komentara : 35
Join date : 2010-02-09
Mjesto : Hrvatska,Zagreb

Counter Strike 1.6 Tools Pack Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Counter Strike 1.6 Tools Pack   Counter Strike 1.6 Tools Pack EmptySun Feb 14, 2010 3:50 pm

haha ok Very Happy cheers
Na vrh Go down
https://hardstyle-gaming.bosnianforum.com
Sponsored content





Counter Strike 1.6 Tools Pack Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Counter Strike 1.6 Tools Pack   Counter Strike 1.6 Tools Pack Empty

Na vrh Go down
 
Counter Strike 1.6 Tools Pack
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Counter Strike Tools Pack

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
HaRDStyLE GaMiNg kLaN :: Counter Strike ToOLs bY FiXeDDDDDD.--
Idi na: