HaRDStyLE GaMiNg kLaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro Dosli Na HaRDStyLeR FoRuM
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Counter Strike Tools Pack

Go down 
AutorPoruka
FiXeDDDDDD.- 'HaRDStyLeR
Admin
FiXeDDDDDD.- 'HaRDStyLeR


Broj komentara : 35
Join date : 2010-02-09
Mjesto : Hrvatska,Zagreb

Counter Strike Tools Pack Empty
KomentarNaslov komentara: Counter Strike Tools Pack   Counter Strike Tools Pack EmptyThu Feb 11, 2010 9:14 pm

E ovako ,drago moji i drage moje (: . Ovdje cu vam postaviti download od CS 1.6 Tool-s ,dakle to su jako korisni programi s kojima mozete uredjivati cs ,praviti mape ,itd. U ovom tutorijalu postavit cu vam 25 korisnih tool-ova ,nadam se da ce vam pomoci . Let's begin !


1. BSP View. Ovaj dodatak sluzi vam da pregledate zeljenu mapu. Otvorite direktorij Valve/cstrike/maps i izaberite mapu i pregledajte je (:

Download BSP View


2. Buy Script. - Slika govori 100 rijeci (:

Counter Strike Tools Pack E8g-menu


Download Buy Script



3.CS 1.6 CD Key. - CD Key

Download CD Key


4. CS 1.6 Background Maker. - Program pomocu kojeg mozete promijeniti background vaseg CS-a ,Evo 2 primjera sa slikama :

Counter Strike Tools Pack Bq-cs



A evo pokazat cu vam moj background kao primjer :

Counter Strike Tools Pack Z13-sadsad


Download Background Maker


5.CS 1.6 Logo Creator. - Aplikacija pomocu koje mozete promijeniti CS 1.6 logo. Ukoliko ne znate sta je to ,reci cu vam. To je slika koja vam se pojavi kada pritisnete slovo "T" tokom igre. Pomocu ove aplikacije mozete ubaciti sliku koju hocete. Kada napravite sliku ,na desktopu pojavit ce vam se fajl "pldecal.wad". Kopirajte ga na desktop ,o preimenujte ga kao "tempdecal.wad". Tada cete ubaciti "pldecal.wad" i "tempdecal.wad" u direktorij Valve/cstrike.


Download Logo Creator



6.CS Dos - Program uz kojeg mozete oboriti neki server koji nije zasticen [ Server koji nema Anti-Cs Dos ].
Da vam ne bih objasnjavao kako funkcionise ,pogledajte sami !


Counter Strike Tools Pack Rmv-csdos

Download CS Dos



7.CS 1.6 Key Changer - Aplikacija pomocu koje mozete ukucati sami CS CD key ,ukoliko ne znate pravi CD key.


Download CD Changer


8.Model Viewer. - Aplikacija pomocu koje mozete gledati .mdl fajlove. Otvorite direktorij Valve/cstrike/models i pregledajte model koji zelite !

Slika :

Counter Strike Tools Pack R7g-hhh


9.Win BSP. - Aplikacija pomocu koje mozete konvertovati mape ,npr iz .map u .bsp ili iz .bsp u .map i slicno.

Download Win BSP



Ove tool-ove mozete takodje naci na sajtu www.fpsbanana.com i mozete naci jos mnogo vise korisnih dodataka.

Opet,da napomenem da ovaj tutorial nije c/p,vec sam izdvojio vremena i sam ga napisao ! bounce
Eto imate lijep pozdrav od :
FiXeDDDDDD.-
Na vrh Go down
https://hardstyle-gaming.bosnianforum.com
 
Counter Strike Tools Pack
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Counter Strike 1.6 Tools Pack

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
HaRDStyLE GaMiNg kLaN :: Counter Strike ToOLs bY FiXeDDDDDD.--
Idi na: